Page Guide (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: delete
sv: radera

en: Content
sv: Innehåll

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Save
sv: Spara

en: Url
sv: URL

en: here
sv: här

en: Operation
sv: Funktion

en: About
sv: Om
