Page Guide (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: Save
ta: சேமி

en: Url
ta: முகவரி

en: Operation
ta: செயல்

en: About
ta: பற்றி
