Page Guide (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: here
te: ఇక్కడ

en: About
te: గురించి
