Page Guide (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: delete
th: ลบ

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: About
th: เกี่ยวกับ
