Page Guide (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: delete
tr: sil

en: Content
tr: İçerik

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: here
tr: buraya

en: Operation
tr: İşlem

en: create
tr: oluştur

en: About
tr: Hakkında
