Page Guide (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Name
ug: ئىسىم

en: here
ug: بۇ يەر

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: About
ug: ھەققىدە
