Page Guide (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Content
vi: Nội dung

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: Save
vi: Lưu

en: here
vi: ở đây

en: Operation
vi: Thao tác

en: About
vi: Giới thiệu
