Page Guide (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذه العملية.

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Url
ar: المسار

en: here
ar: هنا

en: Operation
ar: عملية

en: About
ar: حول
