Page Guide (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: delete
az: sil

en: Content
az: Məzmun

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: About
az: Haqqında
