Page Guide (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: here
ca: aquí

en: Operation
ca: Operació

en: create
ca: crea

en: About
ca: Detalls
