Page Guide (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Content
es: Contenido

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Weight
es: Peso

en: Name
es: Nombre

en: edit
es: editar

en: Save
es: Guardar

en: Url
es: URL

en: here
es: aquí

en: Operation
es: Operación

en: create
es: crear

en: Selectors
es: Selectores

en: About
es: Acerca de
