Page Guide (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Url
he: כתובת url

en: Operation
he: פעולה

en: About
he: אודות
