Page Guide (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: delete
jv: busak

en: Content
jv: Konten

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: here
jv: nag kéné

en: Operation
jv: Operasi

en: About
jv: Ngenani
