Page Guide (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Content
lt: Turinys

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: here
lt: čia

en: Operation
lt: Veiksmai

en: About
lt: Apie
