Page Guide (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Url
oc: URL

en: here
oc: aicí

en: Operation
oc: Operacion

en: create
oc: crear

en: About
oc: A prepaus
