Page Guide (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: delete
pt: apagar

en: Content
pt: Conteúdo

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: Weight
pt: Peso

en: Name
pt: Nome

en: edit
pt: editar

en: Save
pt: Salvar

en: Url
pt: URL

en: here
pt: aqui

en: Operation
pt: Operação

en: create
pt: criar

en: About
pt: Sobre
