Page Guide (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Content
ru: Содержимое

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Save
ru: Сохранить

en: Url
ru: Url-адрес

en: here
ru: здесь

en: Operation
ru: Действие

en: create
ru: создайте

en: Selectors
ru: Селекторы

en: About
ru: Информация
