Page Guide (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Content
uk: Вміст

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: here
uk: тут

en: Operation
uk: Дія

en: create
uk: створення

en: About
uk: Про модуль
