Page Guide (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Weight
ur: وزن

en: Name
ur: نام

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں
