Page manager redirect (7.x-1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Preview
bs: Pregled

en: Storage
bs: Pohrana
