Page manager redirect (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Default
ca: Per defecte

en: Storage
ca: Emmagatzemament

en: In code
ca: Al codi

en: Administrative title
ca: Títol d'administració

en: Administrative title of this variant.
ca: Títol d'administració d'aquesta variant
