Page manager redirect (7.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Status
et: Olek

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Preview
et: Eelvaade

en: Default
et: Vaikimisi

en: Storage
et: Ladu

en: Contexts
et: Kontekst

en: Context
et: Kontekst

en: Selection rules
et: Valiku reeglid

en: This panel will always be selected.
et: See paneel on alati valitud.

en: Selection rule
et: Valiku reegel
