Page manager redirect (7.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Status
is: Støða

en: Disable
is: Óvirkja

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Edit
is: Broyt

en: Settings
is: Setingar

en: Preview
is: Undansýning

en: Default
is: Standard

en: Context
is: Samanhangur
