Page manager redirect (7.x-1.0-rc1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Default
hi: डीफॉल्ट
