Page manager redirect (7.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Enable
it: Attiva

en: Disable
it: Disattiva

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Edit
it: Modifica

en: Settings
it: Impostazioni

en: Preview
it: Anteprima

en: Default
it: Predefinito

en: Storage
it: Archiviazione

en: Context
it: Contesto

en: Redirect URL
it: URL per la redirezione

en: In code
it: Da codice

en: Administrative title
it: Titolo amministrativo
