Page manager redirect (7.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Context
ku: شوێن لە ڕستەدا
