Page manager redirect (7.x-1.0-rc1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Disabled
ne: निष्क्रिय

en: Enabled
ne: सक्रिय

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Settings
ne: निर्धारणहरू

en: Preview
ne: पूर्वदृश्य
