Page manager redirect (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Default
sv: Förvald

en: Redirect
sv: Omdirigera

en: Storage
sv: Lagring

en: Contexts
sv: Sammanhang

en: Context
sv: Sammanhang

en: In code
sv: I kod

en: Administrative title
sv: Administrativ titel

en: Selection rules
sv: Urvalsregler

en: This panel will be selected if @conditions.
sv: Denna panel kommer att väljas om @conditions.

en: This panel will always be selected.
sv: Denna panel kommer alltid att väljas.

en: Selection rule
sv: Urvalsregel

en: Administrative title of this variant.
sv: Administrativ titel för denna variant.
