Page manager redirect (7.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: devre dışı bırak

en: Disabled
tr: Etkin Değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Preview
tr: Önizleme

en: Default
tr: Ön tanımlı

en: Storage
tr: Depo

en: Context
tr: Bağlam

en: Redirect URL
tr: Yönlendirilen URL

en: Chaos tool suite
tr: Chaos araçlar paketi
