Page manager redirect (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Enable
uk: Ввімкнути

en: Disable
uk: Вимкнено

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Ввімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Preview
uk: Перегляд

en: Default
uk: Типово

en: Redirect
uk: Переспрямувати

en: Storage
uk: Зберігання

en: Contexts
uk: Контексти

en: Context
uk: Контекст

en: Redirect URL
uk: Перенаправити URL

en: Query string
uk: Рядок запиту

en: Administrative title
uk: Адмін. заголовок
