Page manager redirect (7.x-1.3-rc1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: Preview
af: Voorskou

en: Default
af: Verstek
