Page manager redirect (7.x-1.3-rc1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Enable
ar: فَعِّل

en: Disable
ar: عَطِّل

en: Disabled
ar: مُعَطَّل

en: Enabled
ar: مُفَعَّل

en: Edit
ar: حرر

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Preview
ar: عاين

en: Default
ar: مبدئي

en: Context
ar: السياق
