Page manager redirect (7.x-1.3-rc1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Default
bn: ডিফল্ট
