Page manager redirect (7.x-1.3-rc1) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Default
cy: Diofyn

en: Storage
cy: Storfa
