Page manager redirect (7.x-1.3-rc1) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Preview
da: Gennemse

en: Default
da: Standard

en: Storage
da: Lagring

en: Contexts
da: Kontekster

en: Context
da: Kontekst

en: Redirect URL
da: Omdirigér til URL

en: In code
da: Som kode

en: Administrative title
da: Administrativ titel

en: Selection rules
da: Udvalgsregler

en: Control the criteria used to decide whether or not this variant is used.
da: Angiv kriterierne som skal bruges til at bestemme hvorvidt denne variant bruges.

en: Add additional context objects to this variant that can be used by the content.
da: Tilføj yderligere kontekstobjekter til denne variant som kan bruges af indholdet.

en: This panel will be selected if @conditions.
da: Dette panel bliver valgt hvis @conditions.

en: This panel will always be selected.
da: Dette panel bliver altid valgt.

en: Selection rule
da: Udvalgsregel

en: Administrative title of this variant.
da: Administrativ titel på denne variant.
