Page manager redirect (7.x-1.3-rc1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Context
el: Πλαίσιο
