Page manager redirect (7.x-1.3-rc1) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Default
fi: Oletus

en: Storage
fi: Tallennus

en: Contexts
fi: Kontekstit

en: Context
fi: Konteksti

en: Redirect URL
fi: Uudelleenohjausosoite

en: In code
fi: Koodissa

en: Administrative title
fi: Ylläpidollinen otsikko

en: Change general settings about this variant.
fi: Muuta variantin yleisasetuksia.

en: Selection rules
fi: Valintasäännöt

en: Control the criteria used to decide whether or not this variant is used.
fi: Valintasäännöt sen päättämiseksi, käytetäänkö varianttia vaiko ei.

en: Add additional context objects to this variant that can be used by the content.
fi: Lisää ylimääräisiä konteksti-olioita tähän varianttiin kontekstin käytettäväksi.

en: Get a preview of what this variant will look like.
fi: Katso esikatselu miltä tämä variantti tulee näyttämään.

en: This panel will be selected if @conditions.
fi: Tämä paneeli valitaan ehdoilla @conditions.

en: This panel will always be selected.
fi: Tämä paneeli valitaan aina

en: Selection rule
fi: Valintasääntö

en: Administrative title of this variant.
fi: Variantin ylläpidollinen otsikko.
