Page manager redirect (7.x-1.3-rc1) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Disable
fil: Pahintuin

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Settings
fil: Ayos

en: Preview
fil: Masdan muna

en: Default
fil: Pamantayan
