Page manager redirect (7.x-1.3-rc1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Enable
id: Aktifkan

en: Disable
id: Matikan

en: Disabled
id: Non-aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Settings
id: Pengaturan

en: Preview
id: Tinjauan

en: Default
id: Bawaan

en: Context
id: Kontek
