Page manager redirect (7.x-1.3-rc1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Enable
jv: Diuripna

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Ubah

en: Settings
jv: Sétingan

en: Preview
jv: Pratinjau

en: Default
jv: Gawan
