Page manager redirect (7.x-1.3-rc1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Storage
lt: Saugykla

en: Context
lt: Kontekstas
