Page manager redirect (7.x-1.3-rc1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Status
mn: Статус

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Default
mn: Анхны утга
