Page manager redirect (7.x-1.3-rc1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Default
mr: मुळस्वरुप
