Page manager redirect (7.x-1.3-rc1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Default
nn: Standard
