Page manager redirect (7.x-1.3-rc1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Enable
pt: Ativar

en: Disable
pt: Desativar

en: Disabled
pt: Inativo

en: Enabled
pt: Ativo

en: Edit
pt: Editar

en: Settings
pt: Definições

en: Preview
pt: Pré-visualização

en: Default
pt: Predefinido

en: Redirect
pt: Redireccionamento

en: Storage
pt: Armazenamento

en: Context
pt: Contexto
