Page manager redirect (7.x-1.3-rc1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Preview
sk: Náhľad

en: Default
sk: Predvolené

en: Storage
sk: Ukladanie

en: Contexts
sk: Kontexty

en: Context
sk: Kontext
