Page manager redirect (7.x-1.3-rc1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Edit
vi: Sửa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Preview
vi: Xem trước

en: Default
vi: Mặc định

en: Contexts
vi: Ngữ cảnh
