Page manager redirect (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Status
be: Статус

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Default
be: Прадвызначана

en: Context
be: Кантэкст
