Page manager redirect (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Default
bg: По подразбиране
