Page manager redirect (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Preview
cs: Náhled

en: Default
cs: Výchozí

en: Storage
cs: Ukládání

en: Context
cs: Kontext

en: Redirect URL
cs: URL adresa pro přesměrování

en: In code
cs: V kódu

en: Administrative title
cs: Administrativní název

en: This panel will be selected if @conditions.
cs: Tento panel bude vybrán pokud @conditions.

en: This panel will always be selected.
cs: Tento panel bude vždy vybrán.

en: Administrative title of this variant.
cs: Administrativní nadpis této varianty.
